Фільми про людей з аутизмом. ТОП-5

20 Січень, 2016 | Блог | 0 коментарів

Колись в студентські часи в мене часто були кіно-ночі, коли я (сама чи з друзями) цілу ніч дивилась фільми. А бувало, з подружкою планували цілу ніч готуватись до екзамену, а в результаті половину ночі дивились фільми.

І от, на правах кінолюба, складаю список рекомендованих фільмів про людей з особливими потребами. Мій список маст хев. Список ще не повний, буду дозовано писати)

1. «Темпл Грандін» — слова тут зайві. Фільм на реальних подіях, про жінку-вчену з аутизмом. Вона досі жива, на ютюбі можна подивитись її лекції.

2. «Рай океана» — фільм про один з найбільших страхів батьків, які виховують особливих дітей. Сюжет — смертельнохворий батько готує сина до життя без нього.

3. «Я — Сем» — про дорослого чоловіка , здається з розумовою відсталістю, в якого народилась дочка. Але соціальні служби вирішили, що він не може її виховувати.

4. «Перед класом» — фільм на реальних подіях про чоловіка з синдромом Туретта, в якого є мрія — стати вчителем. Але навіть в таких розвинених країнах, як США, не так легко людям з такими особливостями реалізовувати такі мрії.

5. «Звездочки на Земле» — фільм про хлопчика з дислексією. Фільм індійський. Але неймовірний.

Якщо хочете поділитись ще якимись фільмами — пишіть в коментарях, мені буде цікаво)

0 коментарів

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Required fields are marked *