Про мене

  • Закінчила Львівський педагогічний коледж по спеціальності «Логопед. Спеціальний психолог» в 2012році
  • Закінчила НПУ ім.П.Драгоманова в 2013р. по спеціальності «Логопед. Спеціальний психолог»
  • Пройшла 4 модулі АВА-терапії
  • Майже 1000 годин роботи під супервізією
  • Сфера інтересів – робота з дітьми з аутизмом та немовленнєвими дітьми, розвиток вербальної поведінки
  • Постійно навчаюсь по спеціальності
  • Є авторкою курсів, семінарів, конференцій
  • Викладала 2 роки в Львівському Політехнічному Університеті Спеціальну та Дитячу психологію
  • Більше 1400 людей пройшли в мене навчання та відвідали мої заходи!

Мої сертифікати:

Моя історія:

Якщо запитати в малої дитини, ким вона хоче бути, то більшість відповідей буде про співачок, акторів, балерин, космонавтів і поліцейських.

Якщо б ви в мене запитали в 5 років, ким я хочу бути, то почули б відповідь «Вчителькою». Якщо б ви поспостерігали за тим, в які ігри я граю в 5-10 років, то побачили б м’які іграшки на дивані, яких я «вчила» писати та читати.

Якщо б ви в мене запитали в 16 років, ким я хочу бути, то почули б відповідь «Вчителькою початкових класів».

І це не зважаючи на те, що я в той час вже вчилась в училищі на кравця 🙂

Але мрію свою я не покинула, бо ж все своє свідоме дитинство я уявляла себе лише вчителькою. Тож здавши ЗНО, я пішла подавати документи на вчителя початкових класів.

Так доля мене привела в Львівський педагогічний коледж. Але коли я подавала документи, то мене переконали поступити на корекційну педагогіку. Чи знала я що це? Ні. Але в приймальній комісії слова «Та то майже те саме, але там набір менший» підштовхнули мене подати документи саме на корекційну педагогіку, а не на початкову освіту.

І мене можна було вітати, бо я поступила на державну форму навчання.

Чи жаліла я про свій вибір? Звичайно! На першому курсі, після відвідувань різних спецзакладів, де навчались діти з ООП, я плакала і була впевнена, що ніколи в тій сфері працювати не буду.

Але люди дуже адаптивні створіння. І я спершу привикала до дітей з ООП, а потім всією душею полюбила і своє навчання, і захопилась тим, ким буду (не без участі моїх чудових викладачів)!

Мій робочий шлях в корекційній педагогіці почався ще під час навчання, коли я багато практикувала з дітьми з аутизмом, коли паралельно навчалась на курсах Монтессорі-педагогіки і працювала асистентом Монтессорі-вихователя в одному з ДНЗ Львова, коли вела логопедичні заняття в форматі факультативу в цьому ж садку, коли приватно займалась з дитиною з розумовою відсталістю та коли працювала в центрі раннього розвитку BabyClub.

І як тільки я закінчила коледж, то поступила в НПУ ім.П.Драгоманова на заочну форму навчання. А враховуючи, які коледж дав мені хороші знання, то поступила я на державну форму).

І оскільки інших варіантів, ніж робота по спеціальності, я не розглядала, то ціле літо присвятила пошуку роботи логопедом. І тут мені пощастило. Коли я зайшла в відділ кадрів школи-інтернату для дітей з ООП «Мрія», там якраз шукали вчителя-логопеда. То була моя мрія і вона здійснилась))

Згодом я почала працювати з дітьми з аутизмом. І зрозуміла, що мої знання не дозволяють з ними якісно займатись. В той час я дізналась про АВА-терапію і зацікавилась нею. Читала книги, передивилась в YouTube всі лекції, присвячені поведінковій терапії і почала використовувати знання на практиці. Саме тоді я зрозуміла, що це саме те, що мені потрібно.

Цей період життя був цікавий, насичений і по-своєму складний. Моєму меншому синові було менше року. Він був з нянею, поки я працювала. Працювала і навчалась. В той час я пройшла 4 модулі по АВА-терапії! Паралельно я додатково навчалась на семінарах і вебінарах, в мене є пропрацьовано під супервізією майже 1000 годин практики.

З того часу в мене не припиняється навчання. І маючи багато знань, я з задоволенням ділюсь ними з вами!